Termék kategóriák
Ápolási Eszközök
Cipők, Papucsok, Ruhák, Ápolási Termékek
Diagnosztika és méréstechnológia
Fitness, Tornaeszközök
Gyógyászati segédeszközök
Gyógyhatású Készítmények
Inkontinencia és Higiéniás termékek
Kötszerek, Sebellátás
Rehabilitációs Termékek
Rögzítők, Ortézisek
Személyes Mozgás Segédeszközei
Terápiás, Kényelmi Eszközök
Utoljára megtekintve

Karrier

Aktuális állásajánlataink:

Gyógyászati segédeszköz üzletkötőt, orvoslátogatót keresünk!
Kérjük, a tapasztalattal rendelkezők jelentkezését, az info@gyogymanko.hu vagy 06-70/428-59-43 telefonszámon.

FŐBB FELADATOK:
  • Stabilan működő cég keres bővülő csapatába talpraesett, kitartó orvoslátogatókat, intelligens és hagyományos kötszerek, inkontinencia termékek illetve ortézisek ismertetésére.
AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Egészségügyi végzettség

  • Saját informatikai eszközök (számítógép és internetkapcsolat)

  • Szakmai tapasztalat
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil háttér
  • Megegyezés szerinti bejelentett alapjövedelem + jutalék
  • Céges autó vagy útiköltség támogatás
  • Mobiltelefon
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye